KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14235074
nr 1423 5074
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Signerad, "skoflickaren". Bildmått: 27x19cm, yttermått inklusive ram: 36x28cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:07:44
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg